Нагороди України. Vivat, Україно! Відзнаки духу, доблесті і честі

Додаткова інформація


 Літературно-публіцистичне, науково-популярне та біографічне видання "Українські нагороди. Vivat, Україно! відзнаки духу, доблесті і честі" продовжує серію видань з нагородної справи, започатковану Українською конфедерацією журналістів у 2005 році.
   Метою створення книги є розширене дослідження теми з нагородної справи України у сфері відомчих, суспільних, муніципальних, релігійних, козацьких нагород тощо. У виданні досліджено близько 200 біографій кавалерів та лауреатів. Особливу увагу з боку редакції було приділено висвітленню професійних досягнень героїв книги. 
   Редакція сподівається, що висвітлення заслуг нагороджених осіб державними та громадськими відзнаками у вигляді нарисів, інтерв’ю, спогадів сприятимуть підняттю національно-патріотичних почуттів у молоді та інформуватимуть громадян про стан у суспільно-політичній, економічній, громадській та культурній діяльності нашої країни.
    Видання буде корисне для істориків, колекціонерів, політиків, громадських діячів, студентів і всіх, хто цікавиться дослідженнями у сфері нагородної системи України.
З побажаннями та пропозиціями Ви можете звертатися до керівника проекту «Vivat Україно! Відзнаки духу, доблесті і честі» Колесової Лариси Володимирівни.
Телефони:
+38 (067) 1000-755, 
+38 (066) 886-23-79


Презентація

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.