Золотий фонд нації. Національні лідери України

Додаткова інформація


 Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області  брав участь у Всеукраїнському проекті «Золотий фонд нації «Національні лідери України». В рамках даного проекту  вийшло п’яте видання серії книг «Золотий фонд нації», в якому відображається ідея єдності і соборності України, знайомить читачів з визначними подіями в житті нашої країни. На сторінках книги у вигляді нарисів представлені більше 300 авторитетних особистостей у сфері науки, освіти, духовності, культури, мистецтва, державного управління, місцевого самоврядування, громадської діяльності, а також  провідні підприємства і організації, які сприяють розвитку та зміцненню нашої Батьківщини і займають чільне місце в рейтингу флагманів України. В даному виданні наш край представлений Інститутом післядипломної педагогічної освіти та його директором, кандидатом педагогічних наук, доцентом Біляніним Григорієм Івановичем.

    Презентація книги  «Золотий фонд нації» відбулася 7 травня 2014 року в Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка, де ІППОЧО відзначений дипломом за високі творчі досягнення, вагомий внесок у розвиток освітніх інноваційних технологій, модернізацію національної освіти та отримав сертифікат учасника Всеукраїнської програми «Золотий фонд нації».

 

 


Презентація

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.