Україна, яку ми любимо

Додаткова інформація


Звернення Голови Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму до учасників проекту серії "Україна туристична"

 

 

 

   Мета проекту «Україна, якою ми мандруємо» представити інформацію про туристичний та курортно-рекреаційний потенціал кожного з українських регіонів із представленням провідних готелів, туристичних комплексів, підприємств та їх керівників.

 Кожен з нас планує свій відпочинок. Для одних це гірськолижні курорти для інших пам’ятки архітектури, що збереглися – мовчазні свідки історії, для інших тепле море та сонячні пляжі.

   У більшості випадків рішення про поїздку залежить не від того, що потенційний турист володіє вичерпною інформацією про країну, а від сформованих стереотипів, інформації в засобах масової інформації, відгуків інших туристів. Це як торгова марка, бренд, якому або довіряють, або ні.

  Україна об'єктивно має всі передумови для інтенсивного розвитку внутрішнього та іноземного туризму: особливості географічного положення та рельєфу, сприятливий клімат, багатий природний, історико-культурний та туристично-рекреаційний потенціал.

Запрошуємо Вас розглянути план загальноукраїнського проекту, погодити  розміщення та подати найбільш повну інформацію.

Інформацію про Вашу установу  просимо надсилати на електронну адресу umm@publish.org.ua.

 З організаційних питань просимо звертатися за телефонами: + 38 (044) 401-04-51, +38 (097) 222-60-85, + 38 (066) 131 91 98 

Впевнені, що інформація про Ваш заклад, або послуги стане корисною для читачів.


Презентація

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.