Видатні постаті української медицини

Додаткова інформація


Інститут біографічних досліджень має багаторічний досвід створення проектів присвячених видатним особистостям української держави. Окремим напрямком діяльності журналістів інституту є створення біографічних нарисів про життя та діяльність людей, що зробили неоцінний внесок  у розвиток вітчизняної науки. 
   За чотирнадцять років нами  були створенні такі видання, як «Україна медична», «Сучасні досягнення та інновації в медичному обслуговуванні України», «Золота книга медичного працівника», «Найкращі заклади медичної освіти України», «Зразкові підприємства України за реєстром санітарних норм», «Стоматологія від А до Я».
   У цей час колектив журналістів працює  над проектом «Видатні постаті української медицини». 
   «Професія лікаря — це вчинок, вона потребує самоствердження, чистоти душі і чистоти думок», — писав свого часу А.П. Чехов.
   Україні є ким і чим пишатися. Внесок  в галузь медицини вітчизняних медиків  надзвичайно великий.
   Микола Михайлович Амосов, Володимир Олексійович Бец, Олександр Олександрович Богомолець, Данило Кирилович Заболотний, Ілля Ілліч Мечников, Микола Дмитрович Стражеско, Борис Микитович Маньківський, Андрій Петрович Ромоданов, це лише частина видатних постатей чиє життя та діяльність будуть описані у виданні.Це книга про людей, які присвятили все своє свідоме життя професії лікаря, медичного працівника. ЇЇ завдання – донести до наступних поколінь образ лікаря-сподвижника, відданого своїй справі і сумлінному служінню людям.
         Запрошуємо Вас розглянути план загальноукраїнського проекту, погодити  розміщення та подати найбільш повну інформацію.
Інформацію про Ваc просимо надсилати на електронну адресу vpm@publish.org.ua. 
 З організаційних питань просимо звертатися за телефонами:
 + 38 (044) 401-04-51, +38 (097) 222-60-85, + 38 (066) 131-91-98 
 

Презентація

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.