Жінки нової епохи. Жіночі портрети України

Додаткова інформація


  Громадське об’єднання  «Українська конфедерація журналістів»  засвідчує Вам свою повагу та повідомляє, що під патронатом Національної академії наук України та Українського фонду культури продовжується  загальноукраїнський проект єдиної в Україні національної історичної енциклопедії «ЖІНКИ НОВОЇ ЕПОХИ. Жіночі портрети України». 

 Про українську жінку сказано та написано немало. Саме вона надихає поетів та художників,  спонукає чоловіків на героїчні вчинки, але при своїй тендітності є вольовою та сильною особистістю. 
  Проект «Жінки нової епохи» представляє  жіночі долі у різних сферах українського життя. У кожної вона різна, але саме тому важлива та неповторна. На сторінках видання Вам представлені різні життєві шляхи – жінки – матері, видатні  вчені, науковці,винахідниці,  медики, промисловці тощо. 
  Протягом багатьох століть жінки у всьому світі керували державами, боролися за права своїх народів, робили наукові відкриття, надихали на подвиги і самі ставали першовідкривачами. Імена деяких, нам широко відомі, про інших ми навряд чи чули, але це не робить їхні досягнення менш цінними і не настільки вагомими.
  Мета - представити та вшанувати жінок, що своїми творчими здобутками та талантами славлять Україну в усьому світі, донести до широкого загалу красу та неповторність української жінки та долі її  відомих представниць.
  Давайте прагнути до створення такого світу, в якому кожна жінка має право і свободу самовираження. Світ, в якому не буде місця сумніву і невпевненості, в якому віра в себе ніколи не покине. І коли ми читаємо історії про жінок, які своїм прикладом надихають і захоплюють нас, нехай прийде усвідомлення того, що представниці прекрасної статі дійсно можуть змінити світ.
 
  Запрошуємо Вас розповісти зі сторінок видання про свою долю, здобутки та мрії. 
Щиро дякуємо за участь у всеукраїнській прокрамі «Жінки нововї епохи. Жіночі портрети України». 
Наснаги Вам та нових звершень.
 
З повагою, 
Керівник програми                                                                                              Світлана Новицька 
 
портал http://who-is-who.ua 
контактні телефони: 
+ 38 (044) 401-04-51,+ 38 (097) 222 – 60 – 85

Презентація

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.