Новітня історія України: імена, звершення, творчість Запоріжжя 2006

Додаткова інформація


Презентація

Звернення до читачів


Є.А. Червоненко


 Шановні читачі!

___Сердечно вітаю Вас і з гордістю представляю Вам один з найпотужніших регіонів Української держави - Запорізьку область.
___Упевнений, що історія нашого краю викликає в кожного громадянина України шляхетне почуття усвідомлення національної самоідентифікації - причетності до великої нації, яка першою в Європі визначилася із власним вибором подальшого демократичного розвитку, подарувала світу першу Конституцію. Адже саме тут, на легендарній Хортиці, кілька століть тому запорозькі козаки утворили республіку, заклавши потужний фундамент сучасної незалежної держави - демократичної України.
___І сьогодні славні нащадки запорозьких козаків продовжують примножувати кращі традиції українського народу, сумлінною і творчою працею зміцнюють економіку регіону і всієї країни.
___Матеріали цього збірника ознайомлюють читачів з історією області, нашими провідними підприємствами, установами й закладами та іншим. Переконаний, що цей творчий доробок увічнить імена людей, які відіграють визначну роль у житті області і держави та допоможе зберегти у пам'яті поколінь цікаву і напружену історію становлення України.
___Щиро зичу Вам приємних хвилин під час перегляду матеріалів збірки. Нехай завжди Вас супроводжують у життєвій дорозі віра, надія та любов!
З повагою
голова Запорізької обласної
державної адміністрації

 Є.А. Червоненко

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.