Новітня історія України: Рівненщина 2006

Звернення до читачів


Юрій Луценко


 Шановні земляки!

___Нам випало велике щастя народитися, жити і працювати на щедрій Рівненській землі, багатій історичними подіями, трудовими звершеннями та славетними людьми. Не менш важливо вдивитися в сучасне обличчя рідного краю, відображене на сторінках книги "Рівненщина", яку Вам презентує Український видавничий консорціум. Сподіваюся, що за допомогою цієї книги, а також наших з Вами зусиль, Рівненщина повною силою виявить всю щедрість своєї землі й забезпечить заможне життя усім її працелюбним мешканцям.
З повагою, Міністр
внутрішніх справ України

 Юрій Луценко

Звернення до читачів


Оксана Білозір


 Шановні земляки!

___Щиро вітаю Вас з виходом книги "Рівненщина. Новітня історія України", яка, без сумніву, займе чільне місце в історії нашої України.
___Саме сьогодні, коли в нашій державі відбулися позитивні зрушення у свідомості українців, зміни на краще у громадському житті, книга про рівненчан, які, незалежно від рангів і посад, натхненно працюють на благо рідної Рівненщини і новітньої України, це видання є актуальним і вагомим.
___Завдяки Вам, Вашій працелюбності, Вашим здібностям і талантам, дорогі мої земляки, збагачується духовність нації, зростає добробут населення, розквітають українські міста і села. І хочеться вірити, що наша Вітчизна буде остаточно визнана світовим суспільством як велика держава.
___Від роду до роду рівненчани виховувалися на засадах людяності, духовності, оптимізму, і я вдячна рівненській землі, яка виростила мене, надихнула на творчу діяльність, і завдяки якій я сьогодні можу прислужитися своїй неньці-Україні.
___В добру путь всім!
___Щастя Вам, добробуту в кожен дім, особистісних досягнень і творчих злетів!
З повагою, Ваша
 Оксана Білозір,
народна артистка
України

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.