Харчова та переробна промисловість України 2005

Додаткова інформація


Презентація

Звернення до читачів


Іван Томич


___Із задоволенням щиро вітаю видання другого тому книги "Харчова та переробна промисловість України", яке продовжує знайомити користувачів з однією із провідних галузей вітчизняної економіки, представляючи її передові підприємства.
___Книга містить багато різноманітного інформаційного матеріалу про діяльність підприємств різних форм власності і господарювання, а також біографічні дані їх керівників. Висвітлення реальних здобутків, а головне, шляхів і методів їх досягнення стане цінним досвідом для запозичення іншими господарськими структурами.
___Переконаний, що це видання сприяє поглибленню співпраці підприємств галузі з діловими партнерами, розширенню їх кола, а також сприяє реалізації експортного потенціалу країни та подальшому просуванню вітчизняних продовольчих товарів на зовнішні ринки.
___Воно буде корисним і широкому читацькому загалу.
___Висловлюю щиру подяку усім виконавцям цього видання і бажаю творчих успіхів та продуктивної праці.

З повагою,
Голова Комітету Верховної Ради України
з питань аграрної політики
та земельних відносин

 Іван Томич

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.