Україна транспортна 2005

Звернення до читачів


Віктор Бондар


 Шановні друзі!

___Щиро вітаю Вас з виходом ІІІ випуску щорічного презентаційно-іміджевого альманаху "Україна транспортна".
___За цей час видання набуло популярності серед працівників транспортної галузі України та їх ділових партнерів за кордоном. У книзі представлена необхідна систематизована інформація про підприємства та організації різних форм власності, які формують національний транспортно-дорожній комплекс.
___Сучасна глобалізована економіка ставить перед нами чимало викликів. Найголовніший з них - інтеграція України у світову логістичну систему перевезення вантажів і пасажирів, розвиток транзитного потенціалу. Одночасно зі спрощенням процедурних питань, пов'язаних з митним оформленням і переміщенням товарів через кордон, на перший план виступає потреба у розбудові транспортної інфраструктури: морських портів, аеропортів, залізниць, вітчизняного транспортного машинобудування. Невід'ємною рисою діяльності транспортних підприємств також поступово стає використання новітніх інформаційних технологій.
___Сьогодні працівники транспорту докладають максимум зусиль для розвитку виробничого і транзитного потенціалу, забезпечення важливих соціальних перевезень, пошуку джерел інвестицій у розвиток галузі. Книга "Україна транспортна" стане в нагоді у справі розширення та зміцнення ділових зв'язків, налагодження взаємовигідного співробітництва. Видання допоможе зорієнтуватися на українському ринку іноземним бізнесменам і потенційним інвесторам.
___Висловлюю щиру подяку всім, хто був причетний до проекту "Україна транспортна 2005".
___Бажаю творчого натхнення та подальших успіхів.
Міністр транспорту
та зв'язку України

 Віктор Бондар

Звернення до читачів


Валерій Третьяков


 Шановні читачі!

___Сердечно вітаю з виходом цієї так необхідної в наш час книги, яка розповідає про транспортну галузь нашої країни. На тлі стрімких політичних та суспільно-економічних змін своєчасна та неупереджена інформація набуває особливо важливого значення.
___У світі бізнесу саме оперативна та всебічна інформація багато в чому визначає успішність того чи іншого проекту, характер та подальший розвиток контактів.
___Переконаний, поява на вітчизняному медіа-просторі чергового - вже третього (!) - щорічного презентаційно-іміджевого альманаху "Україна транспортна" стане в нагоді для розширення та зміцнення ділових зв'язків, взаємовигідного партнерства, допоможе зорієнтуватися на українському ринку, посилить інформованість закордонних колег про сучасний стан розвитку транспортної галузі, умови ведення бізнесу та інвестиційної діяльності, перспективи розвитку конкретної галузі вітчизняної промисловості.
___Від імені багатотисячних транспортних виробників сердечно бажаю виданню процвітання та всебічної підтримки!
Заступник Міністра
промислової політики України

 Валерій Третьяков

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.