Додаткова інформація

ПРЕС-РЕЛІЗ

___ТОВ «Інститут біографічних досліджень» спільно з Українським видавничим консорціумом за підтримки: Міністерства освіти і науки України Київського Національного Університету Будівництва і Архітектури готує до друку іміджеве видання «Випускники КНУБА».

___Проект передбачає реалізацію таких заходів:
___1. Публікація статті про підприємство, організацію, установу тощо в довіднику «Випускники КНУБА».
___2. Розміщення статті на інтернет-сайті Українського видавничого консорціуму: who-is-who.ua   протягом року.
___3. Урочиста презентація книги відбудеться у  4 кварталі 2007 року. На презентацію будуть запрошені  народні депутати України, державні діячі, представники міністерств, Київської міської державної адміністрації, провідні фахівці будівельного комплексу, відомі архітектори, керівники науково-дослідницьких проектних інститутів, еліта ділових кіл та представники засобів масової інформації.

___Щоб отримати більш  детальну інформацію, звертайтеся, будь ласка, в оргкомітет проекту «Випускники КНУБА» за адресою:
___03056,  м. Київ, вул. Борщагівська, 143-Б
___«Український видавничий консорціум»
___Тел.: (044) 45-777-43 (21-31, 21-52, 21-83, факс: 11-24)
___Моб.: (050) 380-76-02 – Галина Михайлівна
___E-mail: knub@publish.org.ua , arch@publish.org.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.