Додаткова інформація

___11-13 жовтня 2007 року в Києві на території Національного комплексу "Експоцентр України" пройшов Міжнародний туристичний салон "Україна 2007". Організатори-Міністерство культури і туризму України, Державна служба туризму і курортів та українська виставкова компанія "Автоекспо".
___Міжнародний туристичний салон "Україна" – великий та авторитетний виставковий захід, що відображає весь спектр туристичних послуг, представлених на українському туристичному ринку або що мають бути представлені на ньому.
___Вже чотири роки Міжнародний туристичний салон "Україна 2007" є членом міжнародної асоціації туристичних виставок та ярмарків (ITTFA), що ввело його до "двадцятки" кращих туристичних виставок Європи.
___Редакція видання "Україна туристична" в черговий раз взяла участь у цьому заході. На стенді було представлено перший і другий випуски іміджево-презентаційного видання та спеціальний випуск журналу "Україна туристична".

___18 червня 2007 р. в місті Києві у приміщенні Торгово-промислової Палати України відбулася урочиста церемонія нагородження учасників Загальноукраїнського проекту "Україна туристична-2007" і презентація другої книги багатотомного іміджево-презентаційного видання "Україна туристична".

___Проект започаткований у 2006 році Українським видавничим консорціумом за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту і туризму, Міністерства культури і туризму України, Державної служби туризму та курортів.
___Мета проекту - репрезентувати здобутки і перспективи розвитку туристичної галузі як одного з пріоритетних напрямів розвитку економіки та культури України, висвітлення туристичного потенціалу українських регіонів; інтелектуального та кадрового складу туристичної галузі, сприяння розширенню міжнародного співробітництва і динамічному входженню України до світового туристичного простору.
___У другому випуску багатотомного іміджево-презентаційного видання "Україна туристична" представлені провідні підприємства, організації, які створюють туристичний продукт, надають туристичні послуги та сприяють розвитку туризму в Україні.
___У заході взяли участь представники органів державного управління, народні депутати України, керівники провідних туристичних підприємств, готелей, туристичних баз, пансіонатів, санаторіїв, дитячих оздоровчих закладів, заповідників, музеїв, а також представники засобів масової інформації.


"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.