Додаткова інформація

 
___Національні рейтинги України та Український видавничий консорціум упродовж дванадцяти років працюють над серією іміджевих, рекламно-інформаційних видань та міжнародних проектів.
___На сьогодні готується всеукраїнська рейтингова програма «Вибирай українське. Національні виробники. 500 найкращих».
___Оскільки Україна має намір максимально ефективно продовжити курс на європейську та євроатлантичну інтеграцію і цей шлях повною мірою відповідає філософії внутрішніх перетворень у державі, ми вважаємо за доцільне донести до широкого загалу читачів стрімкий розвиток української держави в усіх напрямах економіки, науки, промисловості, медицини тощо.
___Виробничий потенціал Вашої компанії доводить, що український виробник – це конкурентоспроможний та достойний представник на світовому економічному ринку.
___Згідно з показниками загального обсягу виробництва за перший квартал 2009 року, Ваша компанія посідає лідируючу позицію в рейтингу провідних компаній України. Ваші успіхи відповідають концепції проекту «Вибирай українське», адже Ваша продукція є високої якості та може гідно представляти вітчизняну продукцію як на території України, так і в усьому світі.
___Проект «Вибирай українське. Національні виробники. 500 найкращих» запрошує Вас, як керівника компанії, надати інформацію про виробничий потенціал підприємства та асортимент продукції. Також партнер проекту Українська конфедерація журналістів пропонує Вам розробити інтерв’ю, присвячене становленню та розвитку компанії.
___Вихід книги сприятиме розширенню ділових контактів із світовими організаціям. Проект спрямований на відзначення брендів, які можуть з гідністю представити Україну за кордоном, та компаній, які надають кваліфіковані послуги громадянам України, приділяють велике значення освоєнню нових технологій, реалізації системних засобів для підвищення якості обслуговування в різних галузях.
___Обсяг видання – до 500 сторінок. Наклад – 10 000 примірників. Формат – А-4, золоте тиснення. Книга безкоштовно буде передана до Секретаріату Президента України, профільних міністерств та комітетів, Міністерства закордонних справ України, представництв ООН та Європейського Союзу, органів державного управління, іноземних посольств і представництв, акредитованих в Україні, презентуватиметься на галузевих виставках, а також буде розповсюджена серед учасників проекту як в Україні, так і за її межами.

Вихід книги буде завершено урочистою презентацією.
Усі учасники проекту будуть представлені до нагородження за номінацією «Кращий національний виробник»


З повагою,
директор видавничого проекту,
член Союзу журналістів УкраїниСвітлана Новицька"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.