[ 2014-10-01 ] Прес-конференція Президента України Петра Порошенко «Стратегії-2020»


Українська конфедерація журналістів та впливові ЗМІ: Reuters, UA Today, Kyiv Post та інші провідні телеканали: The TV channel Inter, телеканал Дождь, 1+1, Hromadske TV, Перший український інформаційний — "5 канал" тощо, прийняли участь у прес-конференції Президента України Петра Порошенко «Стратегії-2020», яка успішно відбулась 25 серпня 2014 р. протягом 14:00-17:00 в Мистецькому Арсеналі у м. Києві. Президент України Петро Порошенко представив «Стратегію реформ-2020», метою яких є досягнення європейських стандартів життя та підготовка подачі заявку на членство в ЄС у 2020р.: Під час прес-конференції директор міжнародного проекту «Україна – Трансатлантична Спільнота (США-ЄС). Мости дружби: США – ЄС» Нагорний С. С. поставив 27 запитання Президенту України Петру Порошенко стосовно першочергової реформи «Стратегії-2020» щодо адміністративно-територіальної реформи та особливості децентралізації в Україні «Передаємо не лише права територіальним громадам, частина яких зараз належить Президенту, бо ключова позиція визначати долю територіальної громади, куди витрачати кошти, як зберігати культурні традиції, в тому числі, як умова застосовувати на території територіальної громади, яким чином підвищити ефективність діяльності підприємств, які зареєстровані тут, в тому числі краще створити інвестиційний клімат – це все буде повноваження територіальних громад. Це буде набагато ближче до громадянина, рішення левової частини питань, які сьогодні турбують Українця. Я конче сподіваюсь, що ця реформа буде ефективна,– відповів Президент України Петро Порошенко, – моя позиція, що ми взяли за зразок в реформі децентралізації Польщу. Права польської Ґміни набагато більше, ніж права, які сьогодні делеговані Законом «Про особливий режим місцевого самоврядування. Тому, нам по переду дуже довга і ефективна дискусія, яку ми з Вами маємо зробити – наголосив Петро Порошенко».

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.