[ 2018-02-20 ] ДЕРЖАВНІ НАГОРОДИ УКРАЇНИ. ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ!


На сьогодні завершується інформаційне наповнення VII тому історико-біографічного енциклопедичного видання "Державні нагороди України. Кавалери та лауреати".
Метою створення книги є всебічне інформування громадськості про нагородну систему України, а також організація широкого висвітлення досягнень осіб, відзначених державними нагородами України, яких впевнено можна назвати Гордістю Нації. Книга розрахована на широкий читацький загал і є корисною фахівцям у галузі нагородної справи, академікам, історикам, вченим, науковцям, винахідникам, колекціонерам-фалеристам, політичним та громадським діячам, діловим людям, службовцям тощо. Також це видання слугуватиме неоціненним подарунком для нащадків, колег, партнерів, друзів та однодумців.

Головний редактор: Таращук Вікторія Миколаївна
Контактні телефони: (044) 401-04-51, (095) 589-56-44, (097) 840-87-90
e-mail: d.nagoroda@ukr.net

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.