[ 2019-07-15 ] Запрошуємо до співпраці!


Шановні пані та панове! Розпочата робота над підготовкою VIII тому довідково енциклопедичного та біографічного видання «Державні нагороди України. Кавалери та лауреати». Метою створення книги є всебічне інформування громадськості про нагородну систему України, діяльність Президента України щодо нагородження державними нагородами, а також організація широкого висвітлення досягнень осіб, відзначених державними нагородами України, яких впевнено можна назвати Гордістю Нації. Обсяг - до 1 000 сторінок. Шкіряна тверда обкладинка із золотим тисненням (подарунковий ексклюзивний формат). Папір крейдований, глянцевий, підвищеної білизни. Друк кольоровий. Формат – А4. Мова - українська.

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.