[ 2020-08-19 ] Відомий благодійник і меценат Дмитро Савенко відзначений медаллю та дипломом Української конфедерації журналістів


Напередодні 29-річниці незалежності України в офісі Української конфедерації журналістів відбулася церемонія нагородження медаллю «Золотий фонд нації. За високий професіоналізм» і дипломом до неї засновника та голови наглядової ради благодійного фонду «МіСт імені Михайла Савенка», кавалера ордена «За заслуги» III та II ступенів Дмитра Михайловича Савенка.
Нагороди для громадського діяча були вручені президентові благодійного фонду «МіСт імені Михайла Савенка» Сергію Ісаєнку директором видавничих проектів Української конфедерації журналістів Вікторією Дяченко.
Вітаємо Дмитра Михайловича із заслуженими відзнаками і зичимо наснаги й натхнення в його подальшій діяльності!

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.