[ 2008-09-10 ] Хто є хто на вітчизняному олімпі


Проблема іміджу країни, регіону, підприємства, бізнесмена чи політика нині є однією з гострих та актуальних не тільки в Україні, а й інших державах світу. Зважаючи на це, вже впродовж 11 років один з найбільших національних видавців «Український видавничий консорціум» на чолі з істориком Вадимом Болговим створює і видає серії іміджевих довідково-біографічних видань «Хто є хто» в різних сферах суспільного життя України. Найвідоміші з них є щорічні видання «Хто є хто» в регіонах України, «Новітня історія України», «Україна в ІІІ тисячолітті», «Міста та села України», «Україна аграрна», «Україна промислова», «Україна транспортна», «Україна туристична», «Банкіри України» тощо...

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.