Архів новин
[ 2023-12-06 ] Запрошуємо до співпраці!...

Запрошуємо до співпраці!

Шановні учасники та читачі історико-біографічного енциклопедичного видання «Державні нагороди України. Кавалери та лауреати»!
Раді повідомити, що сьогодні завершується робота над дев’ятим томом.

Вихід друком заплановано до Дня Незалежності України (серпень 2024 р.).

Нагородна справа — частина історії кожної країни. Вона віддзеркалює систему цінностей та окреслює коло професійної еліти. Утворена за роки незалежності України система власних нагород стала невід’ємним атрибутом державно...
Докладніше...

[ 2023-09-04 ] Вийшли друком три томи книги «Золотий фонд нації. ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!» ...

Вийшли друком три томи книги «Золотий фонд нації. ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!» – про Україну воєнного часу, в якій розповідається про історії окремих людей, які щодня своїми справами творять майбутнє — справедливу, економічно розвинену, інноваційну і по-справжньому європейську Україну. Окремий розділ присвячено людям, які вирішили захищати Вітчизну, бо мають право і честь жити вільно на своїй, Богом даній, землі. Правдива історія наших захисників, яку маємо знати, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі.
Презентація в...
Докладніше...

[ 2022-05-23 ] Відгук щодо енциклопедії «Державні нагороди України. Кавалери та лауреати»...

[ 2021-11-17 ] Запрошуємо до співпраці!...

Шановні пані та панове, раді повідомити про те, що на сьогодні триває робота над дев’ятим томом історико-біографічного енциклопедичного видання «Державні нагороди України. Кавалери та лауреати».
Метою створення книги є всебічне інформування громадськості про нагородну систему України, діяльність Президента України щодо нагородження державними нагородами, а також організація широкого висвітлення досягнень осіб, відзначених державними нагородами України, яких впевнено можна назвати Гордістю Нації. Енциклопедія може бути корисною історикам, к...
Докладніше...

[ 2021-11-15 ] Відгуки щодо енциклопедії «Державні нагороди України» ...

[ 2021-11-08 ] Відгуки щодо енциклопедії «Державні нагороди України»...

[ 2021-11-05 ] Відгуки щодо енциклопедії «Державні нагороди України»...

[ 2021-11-04 ] Відгуки щодо енциклопедії «Державні нагороди України»...

[ 2021-06-24 ] Щирі вітання Дмитру Савенку з нагоди дня народження! ...

24 червня 2021 року святкує день народження відомий благодійник, засновник та голова наглядової ради БФ «МіСт імені Михайла Савенка» Дмитро Михайлович Савенко. Дмитро Савенко — це Людина невтомної праці з відкритим серцем та щирою душею. Його доброчинна діяльність не знає меж. Завдяки Дмитру Михайловичу зроблено дуже багато добрих справ на благо дітей і людей, які цього потребують.

Зичимо міцного здоров’я, невичерпної енергії та усіляких гараздів.

Колектив Української конфедерації журналістів та Редакційна колегія Націон...
Докладніше...

[ 2021-06-24 ] Вручення нагород Дмитру Савенку!...

З нагоди дня народження відомий благодійник, засновник та голова наглядової ради благодійного фонду «МіСт імені Михайла Савенка», кавалер ордена «За заслуги» III та II ступенів Дмитро Михайлович Савенко нагороджений подякою із врученням статуетки «Муза книговидання» відомого скульптора Ігоря Гречаника та дипломом Редакційної колегії Національних рейтингів України.
Нагороди для мецената та громадського діяча були вручені президентові благодійного фонду «МіСт імені Михайла Савенка» Сергію Ісаєнку головним редактором видань Української конф...
Докладніше...

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.