Літопис вищих навчальних закладів. Випускники КНУБА 2006

Додаткова інформація


ПРЕС-РЕЛІЗ
ТОВ «Інститут біографічних досліджень» спільно з Українським видавничим консорціумом за підтримки: Міністерства освіти і науки України Київського Національного Університету Будівництва і Архітектури готує до друку іміджеве видання «Випускники КНУБА»...


Детально...

Звернення до читачів


Станіслав Ніколаєнко


 ШАНОВНІ ДРУЗІ!

___Наше суспільство нині вступило у новий етап становлення державності та демократизації. Суспільні перетворення, які розпочалися в Україні, засвідчують факт формування українського громадянського суспільства та його прагнення до демократії.
Освіта та наука виступають не тільки головними чинниками трансформації суспільства, але й досягнення ним високого рівня економічного розвитку і соціальних стандартів, збереження і примноження інтелектуального потенціалу держави, її інноваційного розквіту.
___Вища школа, як і вся система освіти, покликана ефективно сприяти створенню у суспільстві умов для пізнання людиною себе і світу, розвитку та самореалізації особистості в сучасному соціально-економічному середовищі.
___Програмою діяльності Уряду "Назустріч людям" закладено основу якісних змін у державі. Визначено 5 пріоритетних напрямів діяльності у сфері вищої освіти і науки: європейський рівень якості і доступності освіти, духовна зорієнтованість освіти, демократизація освіти, соціальний захист викладачів і студентів "Щасливий вчитель - щасливий учень", розвиток суспільства на основі нових знань.
___У 2005 р. Київський національний університет будівництва і архітектури відзначає свій 75-річний ювілей. З цього вищого навчального закладу вийшли висококваліфіковані фахівці будівельної галузі, проектувальники, архітектори, дизайнери та митці.
___Український видавничий консорціум видав книгу "Випускники КНУБА" із серії "Літопис вищих навчальних закладів". Метою започаткованого видання є висвітлення історії всіх факультетів КНУБА, сучасне життя науково-педагогічного складу університету, а також діяльність випускників у політиці та громадському житті. Сподіваюсь, що це видання сприятиме формуванню позитивного іміджу України як держави з потужним інтелектуальним потенціалом. Бажаю всім читачам міцного здоров'я, творчих злетів, натхнення, подальшого процвітання та великих успіхів у розбудові нашої держави.
З повагою,
Міністр освіти та науки України

 Станіслав Ніколаєнко

Звернення до читачів


А.М. Тугай


 ШАНОВНІ ДРУЗІ!

___Київському національному університету будівництва і архітектури у 2005 р. виповнилося 75 років. До дня нашого ювілею Український видавничий консорціум опублікував книгу "Літопис вищих навчальних закладів. Випускники КНУБА". Вона висвітлює ефективну роботу університету щодо збереження і примноження славних традицій минулого, розвитку вітчизняної освіти і науки, формування сучасної молоді, підготовки висококваліфікованих фахівців, які є сьогодні відомими представниками сучасного ділового, наукового та політичного життя України.
___Видання містить інформацію про історію становлення та розвитку Київського національного університету будівництва і архітектури, розповідь про науково-педагогічний склад та випускників КНУБА, які у сучасному житті є провідними спеціалістами всіх галузей промисловості, діячами науки та культури, політиками, працівниками державних органів управління в усіх регіонах України та в багатьох зарубіжних країнах.
___Наш університет є відомим центром підготовки висококваліфікованих фахівців для будівельної галузі, архітектури, проектування, дизайну, образотворчого мистецтва та інших галузей.
___Для мене велика честь представити кращих випускників Київського національного університету будівництва і архітектури, які плідно працюють у галузі будівництва та архітектури.
___Сподіваємося, що ця книга стане приємним нагадуванням про Вашу alma mater.
З повагою та побажанням творчих успіхів у житті,
ректор Київського національного університету
будівництва і архітектури

 А.М. Тугай

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.