Хто є хто на Полтавщині. Видатні земляки 2006

Додаткова інформація


Презентація

Звернення до читачів


Борис Олійник


  

___Полтавщина... Є щось магічне, навіть містичне в цьому імені, яке позначає особливої краси край, де є все - степи і виярки, козацькі левади, гаї, ліси і переліски, чистоокі ставки і... "хрущі над вишнями гудуть". Де плавко тече Ворскла, по дорозі вбираючи джерела, струмки і річечки, щоб подарувати живу воду могутньому Дніпрові. А що вже чорноземи, то рівних їм за рахманною плодючістю чи й знайдеться у всьому світі!
___Поза всіляким сумнівом, це щедре багатство довкілля озвалося у цілому гроні літературних, мистецьких, наукових і хлібодарських талантів світового рівня. І за кількістю, і - головне - за якістю цих велетів духа Полтавщина просто вражає. Тільки вслухаймося: Маруся Чурай, Григорій Сковорода, Іван Котляревський, Микола Гоголь, Панас Мирний, Микола Лисенко, Остап Вишня, Олександр Ковінька, брати Майбороди, Олександр Білаш, Раїса Кириченко, Микола Шопша...
___У кожного з нас є своя "мала батьківщина" - наймиліша у світі, де виросли, зустріли своє перше кохання, звідки мати проводжала нас у далекі світи.
___Шанобливе трепетне ставлення до минулого полтавці завжди поєднували з трудом праведних хлібодарців.
___Лідери сучасної економіки, діячі науки і культури полтавського кореня щоденно примножують національне багатство нашої молодої держави, не забуваючи про духовність.
___Відтак, саме завдяки книзі "Хто є хто на Полтавщині. Видатні земляки" Ви маєте чудову нагоду познайомитися
з особистостями, які творять сучасне обличчя краю і знані не лише в Україні.
___Це видання, як на мене, гідно репрезентує політичну, ділову, культурну та наукову еліту області і є важливим інформаційним імпульсом, який спричинить інтерес світової спільноти до глибинного пізнання і Полтавщини, і всієї нашої славної України.

 

 

 

Голова правління
Українського фонду культури,
академік НАН України,
Герой України, поет

 Борис Олійник

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.