Україна туристична 2007

Додаткова інформація


Україна ’2006Фотозвіт про участь у 14 Міжнародному турсалоні «Україна ’2007», що відбувся 11-13 жовтня 2007 року в м.Києві

Детально... Урочиста церемонія нагородження учасників Загальноукраїнського проекту Україна туристична 2007Урочиста церемонія нагородження учасників Загальноукраїнського проекту "Україна туристична 2007"

Детально...

Презентація

Звернення до читачів


Б. Дейч


Б. Дейч

Шановні читачі!

___Книга, яку ви тримаєте в руках, запрошує вас зробити захоплюючу подорож по Україні, від Карпат до Луганська, від Полісся до Криму, ознайомитися з її тисячолітньою історією та культурою, унікальними природними, історичними та археологічними пам'ятками, цілющими властивостями лікувальних ресурсів.
___Знаходячись у центральній частині Європи, маючи найбагатший курортно-туристичний потенціал, Україна приваблива для туристів з усього світу необмеженими можливостями повноцінного відпочинку й лікування, різноманітних видів туризму. Характерно, що в останні роки все більша кількість українців хочуть відпочивати у своїй країні.
___Курортно-туристична галузь усе впевненіше заявляє про себе як дійсно конкурентоспроможна індустрія, що може відчутно сприяти економічному розвитку регіонів України та зростанню добробуту її мешканців. При цьому це єдина галузь, що прямо й опосередковано впливає не тільки на економіку країни, а й на її соціальну політику, культуру, традиції, здоров'я народу.
___Особисто мене, як народного депутата України, людину, яка більшу частину життя пропрацювала в галузі курортів і туризму, радує те, що, витримавши випробування економічних криз, сьогодні туристичний ринок України розвивається за активної участі органів державної влади та місцевого самоврядування, з одного боку, та представників туристичного бізнесу, об'єднаного низкою асоціацій, з іншого. В останні роки державою приділяється велика увага ефективному використанню рекреаційного потенціалу на внутрішньому та зовнішньому ринку.
___Головне завдання сьогодні - зробити наш турпродукт конкурентоспроможним, вивести його на якісно новий рівень, що відповідає міжнародним стандартам, визначити й закріпити позиції України на світовому туристичному ринку. Нам необхідно вчитися науки високої гостинності, постійно працювати над якістю послуг, рівнем професіоналізму персоналу.
___Вирішення цього завдання залежить не тільки від фахівців галузі, а й від журналістів, видавців, професійних туристичних ЗМІ, що забезпечують правдиве та об'єктивне висвітлення тенденцій розвитку курортно-туристичної галузі України, формують її позитивний імідж як курортно-туристичної країни.
Сподіваюся, що це унікальне видання приверне увагу не тільки фахівців галузі, які серйозно займаються організацією курортно-туристичного бізнесу, а й, у першу чергу, викличе величезний інтерес і бажання відвідати дивовижні куточки України як у співвітчизників, так і в закордонних гостей. Приємних вам мандрівок, незабутніх вражень, гарного відпочинку!
___Ласкаво просимо до України! Я впевнений, що почуття захоплення цією прекрасною та дивовижною країною назавжди залишиться у вашому серці.

Народний депутат України,
Голова підкомітету з питань курортів та рекреаційної діяльності
Комітету Верховної Ради України
з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму

ПідписБ. Дейч

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.