Україна туристична 2007

Додаткова інформація


Україна ’2006Фотозвіт про участь у 14 Міжнародному турсалоні «Україна ’2007», що відбувся 11-13 жовтня 2007 року в м.Києві

Детально... Урочиста церемонія нагородження учасників Загальноукраїнського проекту Україна туристична 2007Урочиста церемонія нагородження учасників Загальноукраїнського проекту "Україна туристична 2007"

Детально...

Звернення до читачів


Б. Дейч


Б. Дейч

Шановні читачі!

___Книга, яку ви тримаєте в руках, запрошує вас зробити захоплюючу подорож по Україні, від Карпат до Луганська, від Полісся до Криму, ознайомитися з її тисячолітньою історією та культурою, унікальними природними, історичними та археологічними пам'ятками, цілющими властивостями лікувальних ресурсів.
___Знаходячись у центральній частині Європи, маючи найбагатший курортно-туристичний потенціал, Україна приваблива для туристів з усього світу необмеженими можливостями повноцінного відпочинку й лікування, різноманітних видів туризму. Характерно, що в останні роки все більша кількість українців хочуть відпочивати у своїй країні.
___Курортно-туристична галузь усе впевненіше заявляє про себе як дійсно конкурентоспроможна індустрія, що може відчутно сприяти економічному розвитку регіонів України та зростанню добробуту її мешканців. При цьому це єдина галузь, що прямо й опосередковано впливає не тільки на економіку країни, а й на її соціальну політику, культуру, традиції, здоров'я народу.
___Особисто мене, як народного депутата України, людину, яка більшу частину життя пропрацювала в галузі курортів і туризму, радує те, що, витримавши випробування економічних криз, сьогодні туристичний ринок України розвивається за активної участі органів державної влади та місцевого самоврядування, з одного боку, та представників туристичного бізнесу, об'єднаного низкою асоціацій, з іншого. В останні роки державою приділяється велика увага ефективному використанню рекреаційного потенціалу на внутрішньому та зовнішньому ринку.
___Головне завдання сьогодні - зробити наш турпродукт конкурентоспроможним, вивести його на якісно новий рівень, що відповідає міжнародним стандартам, визначити й закріпити позиції України на світовому туристичному ринку. Нам необхідно вчитися науки високої гостинності, постійно працювати над якістю послуг, рівнем професіоналізму персоналу.
___Вирішення цього завдання залежить не тільки від фахівців галузі, а й від журналістів, видавців, професійних туристичних ЗМІ, що забезпечують правдиве та об'єктивне висвітлення тенденцій розвитку курортно-туристичної галузі України, формують її позитивний імідж як курортно-туристичної країни.
Сподіваюся, що це унікальне видання приверне увагу не тільки фахівців галузі, які серйозно займаються організацією курортно-туристичного бізнесу, а й, у першу чергу, викличе величезний інтерес і бажання відвідати дивовижні куточки України як у співвітчизників, так і в закордонних гостей. Приємних вам мандрівок, незабутніх вражень, гарного відпочинку!
___Ласкаво просимо до України! Я впевнений, що почуття захоплення цією прекрасною та дивовижною країною назавжди залишиться у вашому серці.

Народний депутат України,
Голова підкомітету з питань курортів та рекреаційної діяльності
Комітету Верховної Ради України
з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму

ПідписБ. Дейч

Звернення до читачів


В. Куренной


В. Куренной

Шановні друзі!

___Від імені Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту і туризму Верховної Ради України щиро вітаю Вас з нагоди виходу у світ другого випуску презентаційного видання "Україна туристична-2007".
___Увага, яка сьогодні приділяється сфері туризму представниками влади, пресою та широкими колами громадськості, не випадкова. Феномен туризму та його вплив на інші сфери суспільного життя уважно вивчається вченими багатьох держав. У сучасному інформаційному середовищі роль туризму як каталізатора соціально-економічного і культурного розвитку неможливо переоцінити. Саме тому становлення розвинутого туризму поступово стає одним з пріоритетів нашої держави, а наступний 2008-й рік оголошено Роком туризму в Україні.
___Безперечно, сьогодні Україна має як ніколи відмінний шанс привернути до себе увагу світової спільноти і стати значним міжнародним туристичним центром, але створення власного унікального іміджу нашої держави - справа нелегка і потребує якісної реалізації. У цьому сенсі приємно відзначити, що сторінки інформаційно-іміджевого видання "Україна туристична" презентують найкраще з туристично-курортного потенціалу нашої країни та знайомлять читача з вітчизняними лідерами у сфері туризму.
___Сподіваюся, що це видання і надалі сприятиме популяризації туристичного потенціалу нашої держави, відкриваючи скарбницю природно-рекреаційних і культурних багатств України всьому світові.

Народний депутат України,
Голова підкомітету з питань розвитку туризму
Комітету Верховної Ради України
з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму

ПідписВ. Куренной

Звернення до читачів


В. Балога


В. Балога

Дорогі друзі!

___Сьогодні Україна відкриває свій багатогранний потенціал та активно інтегрується до світового економічного та культурного простору.
___Туристична галузь є невід'ємною складовою міжнародного ринку і вже давно входить у трійку найприбутковіших. Разом з тим, завдяки розвитку туризму можна отримати набагато цінніше за гроші - духовне багатство, добрих друзів по всьому світу і міцне здоров'я.
___Для цього необхідно забезпечити розбудову туристичної інфраструктури та популяризацію наявного туристичного і рекреаційного потенціалу України, щоб громадянин будь-якої держави у будь-який час мав можливість отримати інформацію про нашу країну, її туристичні ресурси.
___Переконаний - вирішенню цього складного завдання сприятиме "Україна туристична", адже представлена у виданні інформація висвітлюватиме нашу індустрію гостинності, стимулюватиме розвиток туристичної галузі, стане поштовхом для реалізації проектів та ідей.

Глава Секретаріату Президента України
ПідписВ. Балога

Звернення до читачів


Ю. Богуцький


Ю. Богуцький

Шановні друзі!

___Сучасна індустрія туризму є однією з найбільш прибуткових і динамічних галузей світового господарства. Національна туристична сфера, набуваючи дедалі вагомого значення для розвитку економіки та соціальної сфери України, стрімко інтегрується до світової туристичної спільноти.
___Наявність в Україні унікальних природно-рекреаційних ресурсів, вигідне геополітичне розташування, багата культурно-історична й етнічна спадщина є передумовою успішного розвитку туристичної галузі та важливою складовою туристичного потенціалу нашої держави.
___З кожним роком все більше наших співвітчизників та іноземних гостей обирають місцем для подорожування та відпочинку Україну, що, безумовно, сприяє популяризації та піднесенню авторитету нашої держави на міжнародній арені.
___Серія "Україна туристична", започаткована 2006 року, становить інтерес передусім для професіоналів, фахівців з організації туризму, оскільки містить інформацію про туристичний потенціал кожного з регіонів, презентує кращих працівників галузі, створює позитивний імідж України як туристичної держави. Переконаний, що такий збірник й надалі сприятиме налагодженню ділових зв'язків серед представників туристичного бізнесу, просуванню національного туристичного продукту на світовому ринку, збільшенню інтересу туристів до України.

Міністр культури і туризму України
ПідписЮ. Богуцький

Звернення до читачів


А. Пахля


А. Пахля

Шановні друзі!

___Від імені Державної служби туризму і курортів вітаю з виходом другого тому іміджево-презентаційного видання "Україна туристична".
___Нове видання репрезентує Україну як державу з величезним туристичним, історико-культурним та природним потенціалом, висвітлює інтелектуальний та кадровий потенціал туристичної галузі нашої держави, надає інформацію про природно-заповідний фонд України, присвячує свої сторінки найкращим досягненням в туристичній та курортній сферах життєдіяльності країни.
___Глибоко символічно, що другий том "України туристичної" побачив світ після щойно прийнятого рішення про проведення в Україні та Польщі футбольного чемпіонату "Євро-2012". Ця подія, до якої туристично-курортна галузь вже розпочала ретельну підготовку, надасть потужний імпульс розвиткові гостинності в нашій державі.
___Переконаний, що це видання сприятиме популяризації вітчизняної туристичної індустрії, подальшому просуванню на зовнішньому ринку національного туристичного продукту та пропагуванню природно-рекреаційних ресурсів нашої країни.
___Зичу видавцям та читачам книги "Україна туристична" подальшої творчої наснаги, успіхів та плідних ділових досягнень на благо розбудови туристично-курортної сфери.

Голова Державної служби
туризму і курортів

ПідписА. Пахля

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.