Хто є хто на Хмельниччині. Видатні земляки 2007

Звернення до читачів


Олександр Буханевич


Олександр БуханевичШановні читачі! Дорогі друзі!___Радий представити Вам прекрасну землю Хмельниччини, котра з перших хвилин перебування на її теренах милує гостей своїми мальовничими краєвидами, що спонукають до думки про нетлінність нашої батьківщини, змушують замислитися про вічність, стоячи на берегах сивого Дністра чи Смотрича, мандруючи вулицями Меджибожа, Кам'янця-Подільського чи Полонного, Шепетівки чи Ізяслава, багатьох міст та сіл області, численні пам'ятки архітектури яких бережуть історію про незнищенне прагнення нашого народу до незалежності і свободи, людей, що з оптимізмом дивляться у майбуття, яке твориться вже сьогодні успіхами її працьовитих і талановитих мешканців - промисловців і хліборобів, підприємців, учителів і лікарів, науковців і митців.
___Омита водами Горині, Збруча і Дністра, Хмельницька земля повторює в мініатюрі краєвиди всієї України - з її степами, лісами, горами, з її величаво колосистими ланами, новобудовами, яскравою окрасою краю - її містами, містечками та селами. Хмельниччина в долях подолян, залюблених у рідний край, наче віддзеркалилася в долях всього українського народу.
___Милує око і душу неповторна самобутня духовна спадщина подільського краю, а іменами його відомих синів та дочок пишаються не лише Поділля, а й уся Україна, Європа, людство.
___Нині Хмельницька область молодшає, оновлюється та набирається сил.
___Про все це ви зможете детально дізнатися на сторінках цього видання і переконатися, завітавши до нашого гостинного краю.
___Додам нижче, що як голова обласної державної адміністрації першочерговими завданнями для своєї команди бачу, насамперед, збільшення обсягів виробництва, розвиток малого та середнього бізнесу, агропромислового комплексу, сприяння роботі підприємств, які надають нові робочі місця краянам, що в свою чергу дасть змогу вирішити низку соціальних питань.
___Як керівник області розумію, що використання багатого економічного, наукового, історико-культурного, природно-рекреаційного й туристичного потенціалу, яким володіє подільський край, неможливе без тісної співпраці з партнерами як в Україні, так і за кордоном.
___Сподіваюся, що знайомство з Хмельниччиною через чергове видання цієї книги сприятиме тому, щоб наша земля, як і держава, розквітала і могутнішала, розвивалась культура і духовність, щоб до гідного рівня піднімався добробут народу.


Запрошую всіх до плідної і взаємовигідної співпраці!Голова Хмельницької обласної
державної адміністрації

ПідписОлександр Буханевич

Звернення до читачів


Іван Гладуняк


Іван ГладунякШановні читачі!___Хмельниччина є невід'ємною складовою прекрасної Подільської землі. Геніальна Леся Українка недарма писала: "Красо України, Подолля!". Це дійсно прекрасний край, населений працелюбними, поміркованими подолянами, патріотами своєї малої батьківщини. Лісиі доли, дзеркальна гладь ставків, озер і річок, історико-культурні пам'ятки Кам'янця-Подільського і Меджибожа, надра і чорноземи - усе це та багато іншого створює умови для повноцінної активної життєдіяльності подолян. Рік за роком мешканці області роблять свій внесок у розбудову рідного краю та України в цілому.
___У кожного з нас є своя "мала батьківщина" - наймиліша у світі, де виросли, зустріли своє перше кохання, звідки мати проводжала нас у далекі світи.
___Шанобливе, трепетне ставлення до минулого хмельничани завжди поєднували з працею праведних хлібодарів.
___Лідери сучасної економіки, діячі науки і культури подільського кореня щоденно примножують національне багатство нашої молодої держави, не забуваючи про духовність.
___Потенціал Хмельниччини великий. Розкрити його можна лише спільними зусиллями юних і дорослих, селян і робітників, митців і вчителів - усіх, кому небайдужа доля рідного краю.
___Відтак, саме завдяки книзі "Хто є хто на Хмельниччині" Ви маєте чудову нагоду познайомитись з особистостями, які творять сучасне обличчя краю і знані не лише в Україні.
___Це видання гідно презентує політичну, ділову, культурну та наукову еліту області, є важливим інформаційним імпульсом, який спричинить інтерес світової спільноти до глибинного пізнання і Хмельниччини, і всієї нашої славної України.Голова Хмельницької обласної ради
ПідписІван Гладуняк

Звернення до читачів


Михайло Каплун


Михайло КаплунДорогі земляки!___Щиро вітаю вас із виходом чергової книги "Хто є хто на Хмельниччині".
___Значний успіх і високий попит, який має це видання не тільки на Хмельниччині, а й в усіх регіонах нашої країни, підтверджують, що наше Поділля - напрочуд дивовижний край, багатий історичними та культурними традиціями, а найбільше його багатство - чудові, талановиті люди. З гордістю в душі хочу відзначити, що серед видатних представників ділової, культурної та наукової сфери, які своїми звершеннями роблять значний внесок у розбудову України, багато моїх земляків - хмельничан.
___Щорічно лави Хмельницького земляцтва у м. Києві поповнюють творчі, цілеспрямовані, успішні люди, наповнені прагненням бути корисними своєму народові, своїй країні. Та де б нам не жилося, назавжди в серці залишається рідна Хмельниччина. Саме звідти наше коріння. Саме там, розпочинаючи свій шлях у житті, ми мріяли про щасливе майбутнє, і туди ми повертаємося час від часу, щоб почерпнути натхнення та животворної енергії від батьківської мудрої поради, материнської любові та ласки чи наснаги рідної землі.
___Щиро запрошую шановних читачів ближче познайомитися із нашими видатними земляками, пізнати славетне історичне минуле та визначне сьогодення нашого Подільського краю.
___Хай вам щастить, і гуртуймося навколо лав нашого "Земляцтва "Хмельниччина" у м. Києві.
Голова ради громадської організації
"Земляцтво "Хмельниччина" у м. Києві

ПідписМихайло Каплун

Звернення до читачів


М.Л. Тимошишин, В.К. Косарик


М.Л. ТимошишинУважаемые друзья!В.К. Косарик___Благодарим издательство за уникальную книгу "Кто есть кто", которая вносит неоценимый вклад в пропаганду истории, культурных традиций, экономического развития, а главное - знакомит с выдающимися людьми, которых взрастила земля Хмельнитчины.
___Каждый человек имеет свою "малую Родину" - место, где он родился и провел свое детство, юношество. Место, которое своими воспоминаниями сопровождает всю его жизнь.
___Да, много известных людей в различных областях деятельности человечества вышли из Края.
___Региональная общественная организация "Землячество выходцев из Хмельницкой области" образовалась в 2005 году в городе Москве и насчитывает более 200 человек. Достойные земляки входят в нашу организацию. Это - как действующие, так и находящиеся на заслуженном отдыхе видные государственные деятели, известные деятели науки и культуры, военнослужащие и много других замечательных людей. Нас объединяет та живительная сила, которую нам дала "малая Родина".
___Считаем, что, положив начало издания данной книги, необходимо и в дальнейшем расширять область пропаганды развития, истории, красоты нашего края, известных людей.
___Это будет хорошим воспитательным стимулом подрастающему поколению и внесет большой вклад в расширение экономических, научных и культурных связей со странами ближнего и дальнего зарубежья.Президент РОО
“Землячество выходцев из Хмельницкой области”

М.Л. Тимошишин
ПідписПредседатель Правления РОО
“Землячество выходцев из Хмельницкой области”

В.К. Косарик
Підпис

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.