Україна наукова. Національна Академія Наук України 2008

Додаткова інформація


Презентація

Звернення до читачів


Б.Є. Патон


Б.Є. Патон___Роки, що передують 90-річному ювілею Національної академії наук України, слід характеризувати як перехід до суспільства знань. А нові знання, як відомо, створюють наука і науковці, працею яких вони примножуються. Наука -  могутній рушій розвитку людства. Їй належить вирішальна роль у розв’язанні основних проблем економічного, соціального, культурного прогресу, підвищенні добробуту народу. В решті решт, збереженні екології нашої планети.
___Другий випуск книги “Україна наукова” присвячується 90-річному ювілею Національної академії наук України, метою діяльності якої є отримання нових та узагальнення наявних знань про природу, людину та суспільство, створення основ науково-технічного, соціально-економічного та культурного розвитку країни, підготовка висококваліфікованих наукових кадрів. Серед основних завдань Академії: організація, проведення та координація наукових досліджень з фундаментальних і прикладних проблем природничих, технічних та соціогуманітарних наук, посилення впливу їх результатів на інноваційний розвиток України; участь у формуванні державної політики у сфері наукової та науково-технічної діяльності; підготовка наукових оцінок і прогнозів суспільно-політичного, соціально-економічного та культурного розвитку держави, її економічного стану, розробка відповідних пропозицій і рекомендацій з цих питань; сприяння розвитку та інтеграції науки, освіти й виробництва в Україні та ін.
___Згадані завдання в цілому успішно виконують академічні наукові установи, до складу яких входять наукові інститути, де працюють визначні учені - академіки і члени-кореспонденти, доктори і кандидати наук, а також талановиті молоді дослідники, котрі присвятили себе розвитку фундаментальної і прикладної науки у багатьох галузях, здійснили чимало відкриттів і винаходів, яким немає аналогів у світі.
___В канун 90-річного ювілею Національної академії наук України, щиросердно вітаю членів Академії, її співробітників,  увесь численний загін діячів вітчизняної науки, які своєю самовідданою працею сприяють всебічному розвитку незалежної Української держави, прискоренню її входження до кола найбільш розвинутих країн світу.
___Хай Ваша відданість Батьківщині дарує натхнення для творчості!
___Наснаги Вам, нових звершень, міцного здоров'я, родинного щастя!З повагою,
Президент
Національної академії наук України,
академік

ПідписБ.Є. Патон

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.