Україна туристична 2009

Додаткова інформація


Презентація


30 вересня 2009 року в Будинку кіно (м. Київ, Саксаганського, 6) відбулася урочиста презентація програми «Україна туристична - 2009». часниками програми є кращі музеї, готелі та комплекси відпочинку України. Привітав учасників програми голова Державної служби туризму і курортів Пахля Анатолій Іванович, генеральний директор Асоціації готельних об’єднань та готелів міст України Євдокименко Микола Іванович.
30 вересня 2009 року в Будинку кіно (м. Київ, Саксаганського, 6) відбулася урочиста презентація програми «Україна туристична - 2009».
Учасниками програми є кращі музеї, готелі та комплекси відпочинку України.
Привітав учасників програми голова Державної служби туризму і курортів Пахля Анатолій Іванович, генеральний директор Асоціації готельних об’єднань та готелів міст України Євдокименко Микола Іванович.
Дріз Анатолій Іванович, режисер фільму «Завітайте в Україну», привітав учасників проекту та подякував їм за працю на ниві туризму на благо України, її потенціалу та привабливості.
4-й випуск книги знайомить читачів з різноманітними видами відпочинку в Україні. Цікаві розповіді про музеї та історичні пам’ятки держави нададуть змогу читачу ближче познайомитися з історичною спадщиною, а статті про цікаві туристичні місця нашої держави - спланувати свій відпочинок.
Видання є цікавим не лише для зарубіжних гостей, а відкриє нові можливості відпочинку для українців.Звернення до читачів


П. Костенко


П. КостенкоШановні друзі!___Від імені Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму вітаю Вас з виходом чергового видання "Україна туристична".

___Цей проект навіть і в сьогоднішній непростій ситуації продовжує висвітлювати туристичні можливості України та знайомити з історичними місцями, діяльністю провідних підприємств та їх керівників, що створюють туристичний продукт, надають туристичні послуги та сприяють розвитку туризму в Україні.

___Впевнений, що професіоналізм кращих представників української туристичної індустрії дозволить нам достойно продовжити розвиток сфери, обираючи найкращі та найефективніші рішення задля поліпшення конкурентоспроможності туризму України, покращення його іміджу на міжнародній арені як великої європейської держави з багатими природними ресурсами, самобутньою культурою та багатовіковою історією.

___Такі проекти, як "Україна туристична" важливі ще й тому, що зберігають пам'ять про активних учасників національного туристичного ринку, які доклали зусиль до їх успішної реалізації.


З повагою,

Голова Комітету Верховної Ради України
з питань сім’ї, молодіжної політики,
спорту та туризму

ПідписП. Костенко

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.