Енциклопедія педагогічної освіти України 2010

Додаткова інформація


Анонс книги «Енциклопедія педагогічної освіти України»
«Інститут біографічних досліджень» Українського видавничого консорціуму при підтримці Міністерства освіти та науки України готує до виходу в світ перший випуск книги «Енциклопедія педагогічної освіти України», присвячений висвітленню стану і тенденцій розвитку вітчизняної педагогічної освіти.
Мета видання – презентувати в повному обсязі педагогічні навчальні заклади України , а саме: багатогранно висвітлити історію кожного ВНЗ, його структуру та викладацький склад, представити фахівців освітянської галузі – випускників педагогічних вузів, які своєю науково-педагогічною, освітньою діяльністю зробили вагомий внесок у реалізацію національної доктрини розвитку освіти в Україні.
Педагогічна освіта України активно реагує на потреби сьогодення, відкриваючи нові спеціальності і спеціалізації, удосконалюючи свою структуру, розвиваючи матеріально-технічне забезпечення.
Дане енциклопедичне видання багатогранно висвітлить історію кожного навчального закладу, його структуру та викладацький склад, представить фахівців освітянської галузі та сприятиме інформованості читачів про систему педагогічної освіти в Україні.
Подана в енциклопедичному виданні інформація про педагогічні навчальні заклади - це історія їх становлення, розвитку та сьогодення, а також данина скромним працьовитим освітянам, які незважаючи на складний період становлення незалежної держави, зберегли і продовжують розвивати надбання української освіти – навчати і виховувати молоде покоління.

Презентація

Звернення до читачівВасиль Кремень

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.